خرید لباس نوزاد سایز صفر 3 تکه کاملا نخی از تولید کننده

یکی از مهم ترین چیزهایی که همه مادران عزیز باید در روز زایمان همراه خود به بیمارستان ببرند، حداقل یک یا دو دست لباس نوزادی سایز صفر است. برای خرید لباس نوزاد سایز صفر ۳ تکه کاملا نخی از تولید کننده به صورت مستقیم، به قسمت مشاوره و فروش موجود در سایت این مجموعه مراجعه کنید.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

خرید لباس نوزاد سایز صفر 3 تکه کاملا نخی از تولید کننده

خرید لباس نوزاد سایز صفر

خرید لباس نوزاد سایز صفر همه مادرها همیشه سعی دارند تا بهترین لباس ها را برای بچه های خود از بازار خریداری کنند؛ چرا که لباس، نقش مهمی را در ظاهر هر فردی ایفا می کند و می تواند آن را تحت تاثیر قرار دهد. در حقیقت لباس هایی که کیفیت خوبی داشته و دارای ظاهر زیبایی باشند معیار انتخاب مادران به حساب می آیند. خب، این حساسیت در مورد لباس های نوزادان به مراتب بیشتر است؛ چرا که نوزادها دارای پوست لطیف و بسیار حساسی هستند و نباید هر لباسی را با هر جنسی به این کوچولوهای دوست داشتنی پوشاند.

نکته ای که در این ميان حائز اهمیت است، لباس هایی می باشد که در روز اول تولد در بیمارستان تن بچه ها می کنند که به این لباس ها، لباس نوزادی سایز صفر می گویند. سایز صفر، کوچکترین سایز از لباس های نوزادی است که با توجه به جثه کوچک نوزادها توسط تولید کنندگان، طراحی و دوخته می شوند.

از آن جایی که لباس های سایز صفر در روزهای اول و تقریبا تا یکماهگی نوزاد استفاده می شوند، بسیاری از افراد را مجاب کرده تا نسبت به کیفیت آن ها بی توجهی و سهل انگاری کنند و این موضوع را نادیده بگیرند؛ اما برخی دیگر از والدین هستند که معتقدند لباس های سایز صفر هم مانند دیگر سایزهای آن ها باید کیفیت و ظاهر خوبی داشته باشند، هر چند اگر به اندازه یکماه پوشیده شوند.

با توجه به‌ اینکه هرگاه نوزادی متولد می شود، والدین بسیار ذوق این را دارند که دائما از او عکس و فیلم بگیرند، همچنین فامیل و دوست و آشنا نیز به دیدن او می آيند ، طبیعتا اگر لباس زیبا و مرتبی به او پوشانده شود، بهتر است؛ چون هم ظاهر مرتبی به نوزاد می دهند و هم اینکه عکس و فیلم های قشنگ و خاطره انگیزی به یادگار می مانند.

این را در نظر داشته باشید که اگر لباس سایز صفر بی کیفیتی را برای نوزاد خود تهیه کنید، امکان دارد پوست نوزاد شما دچار التهاب و قرمزی، خارش و جوش های ریز گردد که بعد از آن هم باید به فکر درمان باشید که این امر برایتان وقت گیر و هزینه برخواهد بود. دیدن این صحنه ها برای هیچ مادری خوشایند نیست‌؛ پس، بهتر است که در هنگام خرید لباس نوزاد سایز صفر، اولویت هایی را مورد توجه خود قرار دهید تا بتوانید بهترین نوع از این لباس ها را تهیه نمایید تا فرزند دلبندتان از همان ابتدا دچار حساسیت های پوستی نگردد.

معمولا این لباس ها، سفید رنگ هستند و تنوع خیلی زیادی در طرح های آن ها دیده نمی شود؛ همچنین جنس خیلی مرغوبی هم ندارند. همین امر موجب زود خراب شدن این لباس ها حتی در همان مدت زمان کوتاهی که نوزاد از آن ها استفاده می کند، می گردد و باعث شده که بیشتر افراد از جنس و کیفیت این سایز از لباس ها راضی نباشند و معتقد باشند که از جنس خوب و ظاهر قشنگی برخوردار نیستند.

امروزه به این نیاز نوزادها و همچنین مادرها توجه گردیده است؛ به طوری که تولیدکنندگان لباس های نوزادی تصمیم گرفته اند که تغییراتی در این سایز از لباس ها ایجاد کنند. در واقع لباسی که از نخ پنبه باشد و ایجاد حساسیت نکند گزینه ایده آلی برای نوزادان است. حال اگر لباس نخی دارای طرح های فانتزی قشنگی هم باشد که دیگر حرفی برای گفتن نمی ماند که طرح های فانتزی روی لباس ها، آن ها را جذاب تر می کنند.

لباس های سایز صفر موجود در این فروشگاه، از نظر کیفیت و قیمت بسیار قابل اطمینان هستند؛ این در حالی است که با یکبار استعلام قیمت، خریدار قطعی این محصولات خواهید بود. این لباس ها دارای تنوع مدل هستند به این صورت که می توانید آن ها را به شکل ۳ تیکه یا ۵ تیکه با طرح و رنگ های مختلفی تهیه کنید. ست ۵ تکه لباس سایز صفر نوزادی شامل آستین کوتاه، آستین بلند، شرت، شلوار و یک عدد زیر دکمه دار می باشد. برخی دیگر هم هستند که دارای کلاه، آستین کوتاه دکمه ای و شلوار می باشند که ۳ تکه اند.

باید گفت تنوع در این لباس ها به گونه ای است که می توانید به راحتی مورد دلخواه خود را انتخاب نمایید. به طور مثال، انواع مدل یقه، تاپ یا آستین کوتاه بودن، دکمه دار یا بدون دکمه، شکل کلاه ها و غیره می توانند از مدل های گوناگون این لباس ها به حساب آیند که انتخاب آن ها سلیقه ای و با توجه به نیاز هر فرد است.

اما به طور کلی لباس های نوزادی مخصوصا سایز صفر به شکلی طراحی شده اند که پوشاندن و تعویض آن ها راحت باشد و نوزاد تازه متولد شده را اذیت نکند چون بچه ها در روزهای اول تولد، دارای بدنی شُل و ضعیف هستند و اصلا نباید به گردن آن ها فشار وارد شود؛ به همین دلیل از یقه های مناسب و پیراهن های دکمه دار در مدل های آن ها استفاده می شود.

همچنین جنس این لباس ها باید به گونه ای باشد که وزن سبک و طول عمر خوبی داشته باشند؛ چرا که لباس های سایز صفر بیشتر از دیگر سایزها، باید به صورت مرتب شسته شوند و دوام آن ها در این شرایط، مهم است؛ چرا که در صورت زود خراب شدن و نداشتن کارایی، مجبور به خرید یک دست دیگر می شویم که از نظر اقتصادی بهینه نمی باشد.

با خواندن این مطالب، می بینیم که ظاهر و جنس لباس های سایز صفر نوزادی چقدر می توانند برای ما مهم باشند در صورتی که گاهی اوقات به این موضوع توجهی نمی کنیم و قیمت ارزان را بر جنس خوب ترجیح می دهیم. اگر این روزها مشغول خریدن لباس سایز صفر برای نوزاد خود هستید، عجله نکنید؛ چون این مجموعه بهترین و زیباترین لباس های سایز صفر نوزادی با طرح های فانتزی خوشرنگ را برای شما کنار گذاشته است؛ باکیفیت ترین مواد اولیه، بهترین طراحی دوخت و همچنین مناسب ترین قیمت از لباس های نوزادی در انتظار شماست.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما